Zaoberáme sa aplikovaním tepelnej striekanej PUR izolácie na krovy, steny a stropy.

Efektívna izolácia

Zateplenie PUR penou je nekompromisná metóda zateplenia Vášho domova na večné veky … Penová izolácia má špičkové vlastnosti ktoré jej umožňujú dokonalé zateplenie každej strechy (šikmej, pultovej, plochej), krovu, fasády, podkrovia, steny, podlahy, základov a v podstate všetkého, kde nám môže unikať teplo resp. vnikať teplo. Striekaná izolácia pur penou zakryje každý tepelný most tak, aby Vaša cena za vykurovanie bola čo najnižšia a návratnosť čo najrýchlejšia. Kvôli unikátnym vlastnostiam (neexistujú žiadne nevýhody) právom dostala penová striekaná izolácia aj označenie ako „smart“ alebo chytrá. Zateplenie PUR penou, je izolácia, ktorú neoľutujete.

Izolácia, ktorá je smart - chytrá a spĺňa požiadavky modernej doby

V dnešnej „zelenej“ dobe je kvalitná a hlavne účinná tepelná izolácia povinnosťou, aby Vám bol skolaudovaný dom alebo hocijaký objekt či už na podnikanie alebo bývanie. Za ostatné roky stúpajú požiadavky na čo najúčinnejšie zateplenie a aj materiály sa tomuto trendu prispôsobili. Na vrchol v tomto trende sa dostala – izolácia striekaním PUR peny, ktorá má ďaľeko lepšie vlastnosti na zateplenie ako ostatné materiály. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli, že sa budeme zaoberať týmto úžasným penovým izolantom, ktorý je nielen ekologický ale aj cenovo veľmi dostupný. Existujú aj PUR peny, ktoré sú lacnejšie – ktoré samozrejme nemajú také vlastnosti ako tie najkvalitnejšie. Tu si treba dôkladne zvážiť – aby sa Vám trochu nižšia vstupná cena nevrátila negatívnym spôsobom – či už vo forme financií alebo trvácnosti penovej izolácie. Svojpomocne izolovať je viac menej nemožné, nakoľko iba investícia do technológie by bola dramaticky vyššia

Overený kvalitný materiál

Aplikujeme vysoko kvalitné polyuretánové materiáli . Za viac ako 12 rokov sme pracovali so všetkými Európskymi výrobcami PUR izolácií a môžeme zákazníkovi ponúknuť overenú skúsenosť a kvalitu za ktorou si stojíme.

Dohodnúť obhliadku

Cenová ponuka a obhliadka zdarma