Pomôžeme vám a navrhneme riešenie.

Každej inštalácii klimatizácie predchádza cenový návrh a návrh riešenia montáže. Ak máte záujem o obhliadku, kontaktuje nás a dohodnite si termín. Radi prídeme na obhliadku a navrhneme Vám vhodné riešenie.

Kvalitná realizácia našim tímom.

Neoddeliteľnou súčasťou našej práce je jej kvalitná realizácia. Montáži klimatizácie sa venujeme už 10 rokov. Namontovali sme a priviedli do prevádzky už stovky zariadení. Každému spusteniu klimatizácie predchádza niekoľko krokov, ktoré striktne dodržujeme.

Gree PULAR Split

Dokonalý komfort počas celého roka

Nástenné klimatizačné jednotky Gree Pular s klasickým dizajnom bielej farby s podsvieteným panelom nechcú za každú cenu pútať pozornosť, no bolo by veľkou chybou myslieť si, že v interiéroch nie sú vizuálne atraktívne. Práve naopak. Čisté, nekomplikované tvary a línie sú stále v kurze. Klimatizačné jednotky Gree Pular však majú oveľa vyššie ambície pri technologickom vybavení.

Využívajú DC invertorovú reguláciu s najnovšou riadiacou G10 technológiou, ale od iných klimatizačných jednotiek sa chcú odlíšiť aj inými funkciami a režimami. No a treba povedať, že sa im to darí. Či už vďaka zabudovanému Wi-Fi modulu na ovládanie na diaľku pomocou Smart aplikácie v smartfóne alebo funkcii I Feel, ktorá pomocou snímača umiestneného v diaľkovom ovládači vyhodnotí teplotu interiéru na danom mieste a v prípade potreby upraví činnosť klimatizačnej jednotky.

Gree PULAR Split

Ekologické chladivo R32, WI-FI, Cold plasma, I-Feel funkcia ( od 8°C pri vykurovaní ),-20°C chladenie/kúrenie, autoreštart, 7 stupňov rýchlostí ventilátora 
Typ Model Energetická  triedakW  Rozmery jednotky cena bez DPH
PULAR splitGWH09AGBA++/A+2,7779 x 260 x 185717
PULAR splitGWH12AGCA++/A+3,2825 x 293 x196813
PULAR splitGWH18AGDA++/A+4,6982 x 311 x 2211119
PULAR splitGWH24AGDA++/A+6,1982 x 311 x 2211481

Midea BREEZELESS

Prémiová technolóbia

Rad invertorovej klimatizácie Midea BreezeleSS + má vysokú energetickú účinnosť pre režim chladenia a kúrenia A +++ / A ++. Systém klimatizácie je vybavený patentovanou technológiou TWIN FLAP ™, ktorá zaisťuje dokonalé rozloženie prúdenia vzduchu. Okrem toho 3D prúdenie vzduchu s bočnými otvormi klimatizačného zariadenia umožňuje optimálne rozloženie klimatizovanej miestnosti.

Aj pre chorľavých.

Vnútorná jednotka série BreezeleSS + obsahuje duálne žalúzie TwinFlap s otvormi 7928 nano, ktoré zaisťujú dokonalé a jemné rozdelenie prúdenia vzduchu v celej miestnosti. Vďaka inovatívnemu panelu sa výstupný vzduch šíri dopredu a do strán, čím zaisťuje príjemné 3D prúdenie vzduchu. Klimatizátory série BreezeleSS + sú prvé rozdelené bočné ventilačné systémy. Dva bočné panely sú v tvare písmena S a sú špeciálne navrhnuté tak, aby pracovali s prednými žalúziami, aby poskytovali optimálny prietok vzduchu cez výmenník tepla a zlepšili rozptyl.

Midea BREEZELESS

Ponúka tri možnosti prevádzkového výkonu 50%, 75% a 100% čo umožňuje nastaviť úroveň spotreby energie. Temperovanie na 8°C v prípade neprítomnosti
Funkcia samočistenie. TWIN-FLAP-otvory pre dokonalé rozloženie vzduchu. -20°C chladenie/kúrenie, autoreštart, 7 stupňov rýchlostí ventilátora a wi-fi. 

Typ
Model
Energetická  triedakW
 
Rozmery jednotky
cena bez DPH
BREEZELESSMSF3-09-SPA+++/A++2,5779 x 260 x 185950
BREEZELESSMSF3-12-SPA+++/A++3,5825 x 293 x1961000

Montáž

Cena kompletnej montáže, vrátane všetkých rozvodov do 5bm a konzoly na stenu je 340Eur bez DPH.

Splitová klimatizácia

Väčšina klimatizačných zariadení sa skladá z dvoch častí: z vnútornej a z vonkajšej jednotky. Tieto klimatizačné jednotky sú takzvané split (delené) jednotky.
 
Vonkajšie jednotky rozdelíme podľa množstva pripojených vnútorných jednotiek, a to na: mono alebo multi-split jednotky.
Mono-split jednotky sú ideálnym riešením do najrôznejších priestorov, kde treba chladiť iba jednu miestnosť.
 V prípade Multi-split klímy k jednej vonkajšej jednotke sú pripojené viaceré vnútorné zariadenia (2 až 5 kusov). Multi-Split jednotka je pre Vás najlepším riešením v prípade, keď potrebujete vychladiť viac miestností vášho domova.  Toto riešenie má z estetického hľadiska takú výhodu, že keď vám bude namontovaná iba jedna vonkajšia jednotka, tá sa dá schovať o mnoho ľahšie. Prevádzkové náklady  sú tiež menšie ako v prípade jednotlivých jednotiek. Každú vnútornú jednotku sa dá samostatne ovládať. Multi-split vonkajšie jednotky vedia komunikovať s rôznymi druhmi vnútorných jednotiek ako: kanálovými, kazetovými, nástennými alebo pod-stropnými jednotkami.
                                                                   
 
Vnútorné jednotky: 
 
Nástenné jednotky
Na celom svete sú v predaji klimatizácií pre domácnosti  na prvom mieste nástenné jednotky . Sú veľmi obľúbené kvôli modernému dizajnu, farebnosti a kvôli nízkym prevádzkovým nákladom. Nezanedbateľný dôvod popularity je aj pomer ceny a kvality. Tieto jednotky majú veľmi nízku hlučnosť a dlhú životnosť.
 
 

Dohodnúť obhliadku

Cenová ponuka a obhliadka zdarma