Fotovoltaická elektráreň sa v súčasnosti stáva bežným štandardom technickej vybavenosti rodinných domov, obchodov, prevádzok a výrobných závodov.

Inštalácia takejto elektrárne je nielen pomoc pri znižovaní emisií a vyjadrením postoja k budúcnosti našich detí ale aj veľmi spoľahlivé  a ekonomicky návratné zariadenie s minimálnou požiadavkou na údržbu.

PREČO MY?

S NAŠOU FOTOVOLTAIKOU ZÍSKATE

Garantovanú dotáciu vo výške 1 500 €

Dotáciu vybavíme za Vás a po jej schválení začneme s realizáciou.

Budete energeticky viac nezávislí

Vyrobenú energiu môžete využiť v prípade výpadku prúdu.

Zhodnotenie investície cca až 20% p.a.

Návratnosť do 4-6 rokov a potom už budete len zarábať.

Efektivita

85 %

Úspora energií

Pri dnešných cenách energie sa náklady na elektráreň splatia v závislosti od realizácie od siedmich do 20-tich rokov. Garantovaná životnosť panelov je 20 rokov pri poklese výkonu maximálne 20%. Tieto môžu slúžiť aj omnoho dlhšie. Moderné dobre navrhnuté batériové úložisko môže mať životnosť desiatky rokov. Na elektrické meniče dávajú výrobcovia záruku 10 rokov.
Existuje viacero technických riešení pre napájanie jednej alebo troch fáz. Najjednoduchší variant je trvalo pripojený do el. siete. On-grid.
Náročnejšie sú hybridné alebo ostrovné systémy. Elektráreň môže mať rôzny výkon panelov a batérii.
Základom ekonomickej prevádzky je spotrebovať energiu v čase keď sa vyrobí a správne navrhnúť výkon a druh elektrárne pre požiadavku požívateľa.
 
Neváhajte nás osloviť so žiadosťou o návrh systému. Všetky elektrárne skladáme iba z certifikovaných komponentov Vitovolt od Viessmann s dlhodobou zárukou.

Najčastejšie otázky:

Žiadosť musí byť podaná online, prostredníctvom formulára

Neviete kde začať?

Napíšte nám a so všetkým Vám poradíme a navrhneme správne riešenie.

Dohodnúť obhliadku

Cenová ponuka a obhliadka zdarma